Hizmetlerimiz

Mersin’de temizlikçi kadın:hizmetlerimiz

Günlük temizliközellikle büyük bir eviniz varsa stresli olabilir. Her şeyi kendi başınıza temizlemeyi bekleyemezsiniz. Bu nedenle Mersin’deki temizlikçimiz ihtiyaç duyduğunuz her an evinize rahatlık getirmenize yardımcı olabilir. 

Tek yapmanız gereken ofisimizi aramak ve tercih ettiğiniz program için randevu almak. Her şeyi ayarladıktan sonra, her şeyi düzenli ve güzel hale getirmek için bir çalışan veya temizlik ekibi evinize gelecek. 

Müşteri beklentilerini aştığımız için bizimle en iyi temizlik hizmeti deneyimini yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu hizmetler ayrıca, iş ve ev sorumluluklarını dengelemeye çalışan düşük gelirli aileler için daha erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getirmek için makul bir fiyata gelir. 

Ürünler sayfamıza göz atarken ev temizlik hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Ayrıca evde temizlemeniz gereken şeylere bağlı olarak paketinizi kişiselleştirme seçenekleri de vardır. 

Düzenli Temizlik Hizmetleri

Mersin’de bir temizlikçiden bekleyebileceğiniz düzenli temizlik hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıya göz atın:

Temel Ev Temizliği

Bu hizmet minimum 1 saat maksimum 3 saat geçerlidir. Evinizin içinde temizlemeniz gereken şeylerin bir listesini yapabilirsiniz. Bu derin bir temizlik hizmeti değildir, bu nedenle evinizin her santiminin hizmet tarafından kapsanmasını beklemeyin. 

Temizlik talebinize bağlı olarak bu hizmet için evinize bir veya iki çalışan gelecektir. Sadece şirkete göndereceğiniz gerekli siparişin belirttiğiniz ayrılan zaman dilimini kapsadığından emin olun. Personelimizin harcadığı her ek saat için sizden ek bir ücret alınacaktır. 

Aşağıdakiler, temel bir ev temizlik hizmetinin sağladığı normal görevlerdir:

  • Zeminlerin genel olarak süpürülmesi
  • Zeminlerinveağlarının
  • silinmesiTavanlardaki örümcek
  • paspaslanmasıtemizlenmesi Yüzey kirlerinin temizlenmesitemizlenmesi
  • Giysilerin

Pencereler, panjurlar ve panjurlar

Pencereler ev için önemlidir çünkü doğal ışık alırlar • İzin verir evden dışarı çıkmanıza gerek kalmadan güneş ışığına erişebilirsiniz. Ancak zamanla güzel pencerelerinizde toz ve kir birikebilir. Pencerelerinizin yüksek kaliteli görünümünü korumasını sağlamak için uzman temizliği önerilir. 

Panjurların temizlenmesi de zor olabilir, bu nedenle derinlemesine temizlik için bu hizmeti tercih edin. Her panoda biriken tüm kir ve kalıntıların tamamen temizlendiğinden emin olmak için farklı teknolojiler ve ürünler kullanıyoruz. 

Mersin Temizlik personeli, pencerelerin yanı sıra onları kapalı tutan panjur ve panjurları derinlemesine temizleme konusunda niteliklidir. Temiz bir pencerenin, evinizi çarpıcı biçimde aydınlatabilecek güzel bir doğal ışığı nasıl sağladığına şaşıracaksınız. 

Temiz

Bacalar Bacalarınız, soğuk gecelerde yaktığınız kütüklerin zehirli ve kömürleşmiş kalıntıları nedeniyle evin en kirli bölümlerinden biridir. Sağlığınızı hemen etkilemez, ancak bir noktada kurum birikimini ele almanız gerekir. 

Bacayı kendi başınıza temizlemek zordur. Bir baca temizleyicisi işi sizin için yapmalıdır. Bacayı derinlemesine temizleme konusunda yetenekli değilseniz kazalar olabilir ve bu hayatınızı büyük ölçüde etkileyebilir. 

Mersin’deki temizlikçi kadın bu görevde size yardımcı olsun. Ekibimiz bacayı sizin için temizleyebilir, bu nedenle çatıya çıkmanıza ve alanı etkili bir şekilde temizlemeyecek ev yapımı sert temizlik yöntemlerine gerek yoktur. 

Kurumun evinizin içinde sıkışmamasını sağlamak için bacayı düzenli olarak temizlediğinizden emin olun.

Oluk temizleme ve ekran onarımı

Bir çatı oluğu, birkaç ay boyunca dokunulmadığında tıkanır. Olukları kontrolsüz bırakmak bütçenizi zamanla azaltabilir. Bu, özellikle tavana su sızdığında evinizi büyük ölçüde etkileyebilir.

Mersin Temizlikçi’de uzmanlar tarafından dere temizliği yaparak sorunu ortadan kaldırın. Çalışanlarımız, işi yapmak için iyi eğitimli ve doğru araçlarla donatılmıştır. İyice temizlendikten sonra, şiddetli fırtınalar sırasında çatınızdan oluklardan sızan su konusunda endişelenmenize gerek yok. 

Merak etmeyin bu temizlik hizmeti evinize zarar vermez. Sorunlar, işler daha kötüye gitmeden fark edilirse, tek yapmanız gereken tıkanıklığı gidermek ve suyun olukların olması gerektiği gibi yere akıp akmadığını test etmektir. 

Bir banyo için derinlemesine temizlik

Alan düzenli olarak temizlenmezse, banyonun en karanlık köşelerinde bakteri üreyebilir. Evinizde aylar boyunca nemin biriktiği yerlerden biri olduğu için bu, bakteri, mikrop ve mantarların büyümesini teşvik edebilir. 

Basit temizlik yeterli olmayacaktır. Banyonuzu etkili bir şekilde temizlemek ve hastalığa neden olan tüm organizmaları öldürmek için zorlu temizlik ürünlerine ihtiyacınız var. Ekibimiz bu amaca yönelik özel temizlik ürünlerine sahiptir, ancak derinlemesine bir temizlik istiyorsanız favori malzemeleriniz de yeterli olacaktır. 

Lütfen iş başvurunuzda temizlik tercihlerinizi belirttiğinizden emin olun. Temsilci, işleri nasıl temizlemek istediğinizi görmek için süreç boyunca size yardımcı olacaktır. 

Bakımı

DöşemeMobilya ürünleri özellikle döşemeli ise temizlik işleminin dışında bırakılmamalıdır. Malzemenin içine kir ve toz girebilir ve sadece ovalayarak ve durulayarak çıkaramazsınız. 

Döşemeli mobilyalarınızın derin katmanlarına nüfuz etmek için doğru ekipmana ihtiyacınız var. Firmamız sizin için temizlemek için doğru araçlara sahiptir. Sadece döşeme temizliği ve bakımı ile tek bir hizmet seçebilir veya kişisel paketinize ekleyebilirsiniz.

Mobilyalarınızı taşımak için endişelenmenize gerek yok. Temizlik hizmeti evinizde veya bölgenizdeki açık bir alanda yapılacaktır. 

Sanitasyon Hizmetleri (İlaveler)

Ekstra bir hizmet olarak Mersin temizlikçimiz bakteri ve mikroorganizmaları uzak tutmak için evinizin tüm yüzeylerini derinlemesine temizlemek için sanitasyon hizmetleri vermektedir. Sanitasyon sürecinin etkinliğini artırmak için yalnızca benzersiz bir formüle sahip en kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Bu, sterilize edilmesi gerekmeden önce iki ila üç hafta sürebilir. 

Mağazamızda sanitasyon formülünü satın alarak yeniden kanalizasyonu kendiniz yapabilirsiniz. Bu sayede Mersin Temizlikçi’nin tam paketi arasında her üç haftada bir ürünü tekrar uygulayabilirsiniz. 

Bu hizmetin yalnızca bir eklenti olduğunu ve tek başına sipariş edilemeyeceğini unutmayın. Sanitasyon ilavesini almak için normal temizlik hizmetlerinden veya paketlerinden birini seçmeniz gerekir. Ayrıca dezenfekte edilebilecek alanlar sadece personelimiz tarafından derinlemesine temizlenen alanlardır.

Paketler

Tamamen kişiselleştirilebilir bir hizmet istiyorsanız Mersin Temizlikçi’nin sunduğu paketlere göz atabilirsiniz. Bu hizmetler ve her birinin içeriği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıya göz atın:

Konut Hizmetleri

Özel bir konut temizlik hizmeti ile evinizi temizleyin. Ekibimizi arayın ve düzenli temizlik hizmetleri listemizden sipariş verin. 

Bu hizmet, yukarıdaki hizmetlerden 3 ila 4’ünü içerebilir ve bir günde gerçekleştirilir. 4 kişilik Mersin Temizlik personeli, isteğiniz ve düzenleme gereksinimlerinize göre sizin için temizlik yapacaktır. 

Çamaşırhane hizmetleri

Tüm giysilerinizi ve perde, nevresim ve masa örtüsü gibi diğer kumaşları bir profesyonel tarafından temizletin. Haftalık bir çamaşırhane hizmeti seçin, böylece evinizin etrafındaki kirli giysiler ve kumaşlar hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. 

Bir veya iki çalışan, ailenizin tüm çamaşır ihtiyaçlarını karşılamak için evinizi ziyaret edecek. Onlara makinenin nerede olduğunu gösterin ve çalıştırmaları için en sevdiğiniz çamaşırları sağlayın. 

Evinizde herhangi bir ekipman yoksa, personelimiz çamaşırlarınızı bölgenizdeki en yakın çamaşırhaneye getirebilir. Ancak işçilik ücreti ne olursa olsun masraflar Mersin’de temizlikçi tarafından karşılanacaktır. 

Felaket Temizleme ve Kurtarma

Fırtınalar ve diğer doğal afetler dış mekan evinize zarar verebilir. Kendi başınıza temizlik yapmak zor olabilir ve Mersin Temizlikçi gibi şirket sağlayıcılarından profesyonel hizmetlere ihtiyacınız olacaktır. 

Önünüzdeki bu zorlu görevde size yardımcı olabilecek olağanüstü durum temizleme ve kurtarma uzmanlarından oluşan bir listemiz var. Hasarı çözmenize ve mülkünüzün etrafındaki alanları temizlemenize yardımcı olurlar. 

Bunun da ötesinde, evinizin içindeki küçük hasarların onarılmasına da yardımcı olabilirler. Ekibimizin uzmanlığının ötesinde başka herhangi bir hasar varsa, güvendiğimiz ev onarım şirketlerine tavsiye edilirsiniz. 

Paket Temizlik HizmetleriPaket Temizlik Hizmetleri 

TamTam, ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacaktır. Çamaşır yıkamaktan tüm evinizi temizlemeye kadar, asil muamele göreceğinizden emin olabilirsiniz. 

Bu paket, tüm evinizin derinlemesine temizliği olduğu için pahalı olabilir. Mülkünüzün her santimini kaplayacak. Bu, bir ila iki gün yoğun temizlik gerektirebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *