FAQ

Mersin Temizlikçi: SSS ve yorumlar 

Evinizi temizlemenize ve düzenlemenize yardımcı olacak hizmet sağlayıcılara mı ihtiyacınız var? Temizlik ihtiyaçlarınız için Mersin Temizlikçi Hanım’dan başkasını aramayın! Evinizi temiz ve düzenli tutmak için ihtiyacınız olan yüksek kaliteli temizlik hizmetini size sağlayabiliriz. 

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

  1. Temizlik hizmetlerinin maliyeti nedir?

Tüm hizmetlerimiz, düşük gelirli aileler için bile makul düzeyde ve uygun fiyatlıdır. Ancak, fiyatlar sipariş ettiğiniz hizmete bağlıdır. Harç ve kalıp çıkarmanın yanı sıra mobilya bakımını içeren bazı derin temizlik hizmetleri, normal hizmetlerimizden biraz daha pahalıya mal olabilir. 

Ayrıca, tüm paket hizmetler pahalı taraftadır. Bu hizmet için temsilcimizden fiyat teklifi alacaksınız. 

  1. Temizlik ekibinin kaç üyesine temizlik görevi verilmiştir?

Müşterilerimize gönderdiğimiz üyeler müşterinin isteğine göre değişiklik göstermektedir. Derin temizlik hizmetleri için en fazla 3 Mersin Temizlik personeli gönderebiliriz. 

Tam paket hizmetler, bir temizlik siparişini tamamlamak için en fazla 15 mürettebat gerektirebilir. Bu nadir olmasına rağmen. Bu hizmeti seçen müşterilerin çoğu genellikle etkinliklere hazırlanıyor ve bölgenin derinlemesine temizlenmesini gerektiriyor. 

  1. Derin temizlik hizmetleri için hangi malzemeleri kullanıyorsunuz? 

Kullandığımız malzemeler müşteriye bağlıdır. Çoğu zaman müşterilerimiz, genellikle kullandığımız ve ürettiğimiz üründen farklı bir marka temizlik ürünü tercih ederler. Müşterilerimizi memnun etmek için bu talebi yerine getirdiğimizden emin oluyoruz. 

Ancak müşteriler siparişlerini belirtmediğinde kullandığımız varsayılan ürünler ana temizlik malzemelerimizdir. 

  1. Hizmetler için nasıl ödeme yapacağım?

Hizmeti planladıktan sonra, e-postanıza bir fatura gönderilecektir. Bu, hizmet için bir makbuz görevi görecektir. İşlem tercih ettiğiniz ödeme yöntemine göre değişiklik gösterdiğinden e-postadaki talimatları izlemeniz gerekir.

Müşteri Yorumları

Daha önceki müşterilerimizin Mersin’deki temizlikçi kadın deneyimi hakkında ne düşündüklerini bilmek ister misiniz? Öğrenmek için bu müşteri incelemelerine göz atın!

Mersin Temizlikçi personelinin verdiği temizlik hizmetinden çok memnunum. Özenli ve çalışkandırlar, bu nedenle harcanan her kuruş buna değer. Evimin ne kadar güzel ve düzenli olduğunu soran herkese bu hizmeti tavsiye ederim. Lucy Diamond

“Fiyatlar makul ve bizim gibi dar gelirli bir ailenin bütçesini etkilemiyor. En etkileyicisi temizlik hızlarının iş kalitesini etkilememesi. Mersin’deki temizlikçi kesinlikle bir temizlikçi. müşterilerini nasıl mutlu edeceğini bilen güzel bir şirket.” – Pam BeastlyKuzenimle‘acil bir durum olması beni çıldırttı ve aile toplantısını organize etmek bana düştü. Görünüşe göre, etkinlik titizlikle planlanmamıştı ve ben temizlemek için vaktim yok. Neyse ki birileri bu şirketi tavsiye etti ve o zamandan beri onun patronuyum.’ – Cameron Tucker