İnşaat Sonrası Temizlik Mersin

Ev ve iş yeri inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Tüm inşaat temizlik işlerimizde en iyi ekipman ve kimyasalları kullanırız.

İnşaat sonrası temizlik fiyatları

1+1 inşaat Temizlik 300 ₺
2+1 inşaat Temizlik 400 ₺
3+1 inşaat Temizlik 600 ₺
4+1 inşaat Temizlik 800 ₺
Temizlik fiyatları standart daireler içindir. Banyo, Wc, ve cam adetleri fiyatları etkiler.
Ücretsiz keşif ile yerinde fiyat almak için bizi arayınız. 0538 488 44 45

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaat sonrası temizliği kolay bir iş değildir birçok kimyasal ve ekipman gereklidir. İnşaat sonrası temizlik şirketleri tüm beceri ve ekipmanlara sahiptir. inşaat sonrası temizliği beceri ve tecrübe gerektirir. Eğer ilgili kişinin inşaat temizlik alanında herhangi bir deneyimi yoksa sonuçları çok kötü olabilir. Yanlış ekipman ve yanlış kimyasalların kullanılmasından dolayı bir çok zarar ortaya çıkar.

Siz yeni iş yeri ve ev sahipleri eğer inşaat temizlik alanında herhangi bir deneyiminiz ve pratiğiniz yoksa inşaat temizliği sizin için kabusa ve zarara neden olur. Biz mersin SERA TEMİZLİK şirketi olarak evinizin veya iş yerinizin inşaat temizliğini profesyonel olarak yapabiliriz.

İnşaat Sonrası temizlik Püf noktaları

İnşaat sonrası temizliğine başlamadan önce gerekli olan tüm kimyasallar ve ekipmanlar hazırlanır. İnşaat temizliğine ilk önce inşaattan kalan tüm kaba artıklar temizlenir. Tüm cam ve çerçevelerde olan bantlar sökülür. Eğer bantlar zaman aşımına uğramış ise temizlenmesi bu büyük sorun olabilir bunun için uygun bant sökücü kimyasallar vardır. Daha sonra camlar, Kapılar, ve dolap içleri temizlenir. İnşaat sonrası banyo temizliği için gerekli olan banyo kireç sökücü kullanılarak banyonun tüm yüzeyleri temizlenir. En son olarak zemin temizliğine geçilir uygun ıslak zemin veya ahşap temizleyici yardımı ile zemin temizlenir.

İnşaat sonrası temizliği için gerekli malzemeler

Güçlü ıslak kuru vakum makinesi

Temizlikte kullanılacak merdiven

Zemin için mop, paspas, çekçek, Fırça, Toz Küreği

Toz almak için Mikro fiber bezler 15,20 adet

Kalıntılar için kazıyıcı jilet ve Boya sökücüler

Uygun kimyasallar

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat sonrası temizltemizleme fiyatları birçok şirket arasında fiyat değişikliği göstermektedir bunun sebebi yapılan temiz işçilik ve kullanılan kimyasallardır.

İnşaat Temizlik fiyatları daire ve iş yeri büyüklüğüne göre değişir.

Araştırma yaparken birçok inşaat sonrası temizleme şirketi arasında en iyisini ve en uygun olanı ararsınız. Bu aramalarda çok farklı inşaat temizlik fiyatları alırsınız ve kafanız iyice karışır. telefonla verilen fiyatlar sonradan değişiklik gösterebilir bunun sebebi temizlik yapılacak yeri tam olarak anlatılmaması ve anlamama dır. En iyi şekli temizlik yapılacak alan başında fiyat belirlemektir. Profesyonel bir temizlik şirketi size telefonla işi görmeden fiyat teklifinde bulunmak istemez.

Diğer sebepler ise temizlik yapılacak alanın büyüklüğü oda sayısı banyo sayısı elde edilecek fiyat tekliflerini değiştirir siz en iyi olan yöntem olarak bilinen iş başında fiyat teklifi isteyiniz.