Mersin Koltuk Yıkama

Mersin Koltuk yıkama koltuklarınızı evinizde yıkıyoruz %99 temizlik garanti ile ilk günkü gibi temiz gibi olur

Koltuk Yıkama Fiyatları

Standart Takımlar

Standart Kollu Takım 2+2 Fiyatı 150 ₺
Standart Minderli Takım 2+2 Fiyatı 200 ₺
Sandalye Adet Fiyatı 20 ₺
Kirlilik derecesi yüksek olan koltuklarda ekstra 50 ₺ ücret alınır.

L Köşe Takımlar

L Köşe Takım 4 Kişilik Fiyatı 100 ₺
L Köşe Takım 6 Kişilik Fiyatı 150 ₺
L Köşe Takım 8 Kişilik Fiyatı 200 ₺

Avangart Takımlar

Avangart Takım 2+2 Fiyatı 150 ₺
Avangart Takım 2+3 Fiyatı 175 ₺
Minderli Takım 2+3 Fiyatı 200 ₺

Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama Tek Kişilik 100 ₺
Yatak Yıkama iki Kişilik 200 ₺

Koltuk Yıkamayı Nasıl Yapıyoruz

MERSİN KOLTUK YIKAMA’DA PROFEYONEL’LİK VAR

Mersin Koltuk yıkama alanında modern temizlik Makine ve teknikleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel temizlik şirketlerinden birisidir. Uzun ömürlü ve ucuz hizmetler sunmaktayız ve hem kişisel koltuk temizliği hem de ofis koltuk Yıkama temizlik hizmetlerini sunuyoruz. Koltuk temizliği büyük bir özen gerektirir ve temizlik yöntemleri hakkında derin bir bilgi birikimi zorunludur.

En kaliteli koltuk yıkama Şampuanları kullanırız.

koltuk temizlemede diğer firmalar arasında birinci sıradadır. Bunu sizde fark edeceksiniz Temizlik şirketi olarak koltuklarınızı yıkarken en kaliteli koltuk temizleyici kimyasalları kullanırız. Koltuklarınıza zarar vermeden temizleriz.

Koltuklarınızı önce uygun kimyasal ve su karışımı ile nemlendirir fırçalar ve güçlü güçlü vakum makinemiz ile çekeriz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve tavsiye edilebilmektir.

Koltuklarınızı tipine ve şekline göre ortalama 1,5 ve 2 saat arasında yıkıyoruz. Koltuk temizleme şirketi olarak %99 temizlik sağlıyoruz. Eviniz de koltuklarınızı yıkar koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz olmasını sağlar

En uygun fiyat ve kaliteli hizmet vererek siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmaya çalışır. Koltuklarınızı yıkarken kumaş türüne göre orijinal temizlik ürünü kullanır. Bilinçli koltuk yıkayarak siz değerli müşterilerinin beğenisine sunar

Mersin koltuk yıkama

Koltuk Yıkama Kimyasalları

Her türlü sert kimyasalın kullanılması, döşemenin yüzeyini olumsuz yönde etkileyecektir ve orijinal doku ve mobilya kalitesini bozacaktır. Profesyonel temizleyiciler sertifikalıyız ve en değerli koltuklarınızın yüzeylerini temizlemek için organik temizlik maddeleri kullanıyoruz. Kimyasal temizlik maddeleri, çevremizin ozon tabakasını aşındığı kanıtlanmış olan zehirli maddelerdir. Yani, sadece sağlığınıza ne zarar vereceğini hayal et? Organik temizlik bileşiklerimiz çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenlidir ve çevre dostudur.

Koltuklar Mikrop Yuvası Olabilir

Mikroorganizmalar ve toz akarları, Koltukların yüzeyini kötü bir şekilde enfekte ederler ve ölü insan ve evcil hayvan derileri üzerinde beslenmeyi severler. Görünmez toz akarları ve diğer organizmalar sadece profesyonel temizlik yöntemleri ile ortadan kaldırılabilir. Kuru kir çıkarma, şampuanlama temizlemeyi içeren ayrıntılı bir adım ile koltuk temizlik yöntemini takip ediyoruz. Sonuç olağanüstü.

Döşemeniz in bakterisiz yüzeyinden bir kez daha keyif alabilirsiniz. Yıkama işleminden sonra üstün parlaklık rakipsizdir. Koltuk temizleme yöntemleri evcil hayvan kokusunu tamamen ortadan kaldırabilir ve ayrıca alerjilerin ve astımın tetikleyicilerden de savaşır. Kalifiye uzmanlarımız, keten kanepe yüzeylerini, yün koltuklarını, mikro fiber ve mikro süet yüzeyini temizlemek için doğru tipte temizleme ekipmanlarını kullanırlar.

Koltuk Yıkama hizmetindeki uzmanlarımız, her zaman mobilya döşeme temizleme hizmetleri ve koltuk Yıkama yöntemlerinin tüm seçeneklerini sunmak için her zaman mevcuttur. Bizi Aramanız Yeterli 

Mersin Koltuk yıkama Hizmet Semtlerimiz

Mezitli Koltuk Yıkama, Mersin Koltuk Yıkama Fiyatları, Mersin Toroslar Koltuk Yıkama, Mersin Yenişehir Koltuk Yıkama, Mersin Çekyat Yıkama